Nevíte si rady?

Doprava

  • Zásilkovna 59 Kč*
  • Zásilkovna na dobírku 79 Kč*
  • Česká pošta 119 Kč*
  • Česká pošta na dobírku 139 Kč*
*objednávky nad 350 Kč rozvoz po Liberci ZDARMA
*objednávky nad 1500 Kč doprava ZDARMA po celé ČR

O nás

Zina´s coffee je nová malá rodinná pražírna z Liberce, pojmenovaná po své majitelce a zakladatelce Zině. Pražírna zina´s coffee nabízí pouze čerstvě praženou kávu vynikající kvality z pečlivě vybraných plantáží. Všechna zrna jsou ručně přebíraná, aby se k zákazníkovi dostalo opravdu jen to nejlepší.

Zina pro vás praží nejen jednodruhovou kávu, ale vytváří i vlastní směsi káv, které jsou chuťově velmi harmonické. Mezi stálice patří naše směsi Santiago a Cádiz, které si svojí jemností získaly velikou oblibu mezi zákazníky. Čas od času naleznete v nabídce pražených káv zina´s coffee také nějakou specialitu.

 

A co nás vedlo k myšlence založit novou pražírnu kávy?

Určitě vášeň ke kvalitní a čerstvě pražené kávě, touha šířit povědomí o kávové kultuře a v neposlední řadě jsme chtěli nabídnout čerstvě praženou kávu širokému okolí, tedy nejen kavárnám, restauracím a kávovým nadšencům. Začalo to nevinným ochutnáváním rozličných druhů káv z různých pražíren a skončilo to nákupem vlastní pražící jednotky. Tím, že máme vlastní pražírnu, můžeme ovlivňovat nejen kvalitu, ale i výslednou chuť kávy. Protože právě pražením v kávě rozvíjíme všechny její chutě.

Chce vám být blíž

Chceme vám být blíž, poznat vás

Protože děláme kávu pro vás, naše zákazníky. Proto můžete potkat náš kávový stánek zina´s coffee na různých společenských akcích, trzích, slavnostech, poutích a festivalech. Jsme moc rádi, že vám tyto akce můžeme zpříjemnit naší kávou. Snažíme se přizpůsobovat nabídku i vzhledem k počasí, takže v létě se u našeho stánku můžete osvěžit třeba i kávou ledovou. Zatím jste nás mohli potkat hlavně v severních Čechách, ale můžete se s námi setkat i v Praze a jejím okolí. Více informací se dozvíte v sekci kávový catering a novinky najdete také na našem facebooku.

Jsme tu pro vás rádiAť už si kávu užíváte ve městěNebo u fotbalu na vesnici

 

Děkujeme vám všem za vaší přízeň a budeme se těšit na vaše zážitky s naší čerstvou kávou!